Od Zera Do Bohatera

To kompletnie nowy cykl artykułów na moim blogu. Kompletnie nie moralny i sam czuje presje społeczną pisząc to. Ale chce Ci dać coś wyjątkowego. Kilkanaście książek na temat manipulacji, atrakcyjności i relacji opisze Ci tutaj, w ramach poradnika na temat bycia kimś i męskich spraw. Tego nigdzie nie znajdziesz bo nikt tego za darmo nie daje. Ludzie których podziwiasz to stosują. Są dla ludzi kimś ponad społeczeństwo. Co takiego robią? Właśnie w tej serii Ci opisze.

Mieszkam w małej miejscowości właściwie. Każdy zna każdego. Chce tu pisać o takich sprawach, że czuje lęk i presję. Ale czuje wewnętrzną potrzebę by dać światu coś super. Ta seria kosztowała mnie wiele nocy i godzin, stresu i wysiłku by tą moją ortografie opanować i spisać to. Tym artykułem to zaczynamy. Nie jestem nikim wyjątkowym, byłem kiedyś nieśmiałym chłopaczkiem z którego się w szkole średniej klasa śmiała. Jednak wpadłem przypadkiem na dziwną wiedzę. Którą z otwartym umysłem wariata testowałem. Dziś chce Ci to przekazać. Może coś z tego wyniesiesz.
Psychologia wyodrębniła kilka elementów ludzi wybitnych, aktorów, polityków, celebrytów. Jeśli włożysz w to swój wysiłek i poświęcenie to mogą się dziać cuda w Twoim życiu. Nic Ci nie obiecuje, to zadziała tylko jeśli wytrwasz. Siłka, ćwiczenia to nie wszystko. Może znasz kogoś kto jest brzydki tak naprawdę i byle jaki, a jest lubiany i uwielbiany? To tylko pozory, Ci ludzie mają coś konkretnego w sobie. Ten pierwiastek wyodrębnimy tutaj i opiszemy. To będzie trening życia, a nie mięśni. To taki jak by sekret atrakcyjności ludzkiej.

Ponad to, chce poruszyć kilka tematów na temat naszych męskich problemów i rozkmin. Coś co w sieci jest owiane gównem. Gadką bez sensu i składu. Będzie to cykl pt ,,Męskie Sprawy", tam omówimy sobie tematy raka jąder, prostaty, alkoholu, fajek, kompleksów, nawet tego związanego z penisem, który według googla jest bardzo popularny (jedno z najczęściej wpisywanych haseł ha), pornografii, tematu rozstań i męczenia się myślą o swojej byłej, depresji i tej ciemnej strony męskiego umysłu, którą zrozumie tylko inny facet. Na koniec choroby nerwicowe, fobie społecznie, wszelkie problemy z psychiką, które dotykają bardzo wielu z nas, również kobiety, mnie również kiedyś. Gównem bym był gdybym o tym nie napisał i nie podzielił się wartościową wiedzą : ) . Dość bzdur z ckm, mens health, na siłę poprawnych politycznie blogerów. Ja Ci powiem prawdę i podpisze się pod tym z Imienia i Nazwiska.

Taka tajna wiedza, czy nie boje się tego zdradzać? Że ktoś osiągnie więcej niż ja? Wiedza to jedno, to trzeba od razu w życiu używać i jak taki puzzelek dorzucać do osobowości. To ciężka praca nad sobą, łamanie oporów i uczenie się czegoś nowego i z pozoru dziwnego. Dziwnego? Niektórzy to naturalnie mają, jakoś jest to spoko : ) A po za tym co mnie obchodzi jeśli komuś będzie się powodzić lepiej niż mi? Nic tylko się cieszyć i robić swoje :)

Kimkolwiek jesteś i gdziekolwiek byś nie był, możesz coś na tym zyskać jak zyskałem ja i wielu innych ludzi. Ludzi o otwartych umysłach i gotowych podjąć prace, tą najtrudniejszą bo nad sobą.

Do kogo to kieruje?
Sam uznaj czy Ci to potrzebne i czy możesz na tym coś zyskać.

Przy okazji, polecam, fajne słowa, bardzo motywujące i budujące : ) Świetnie pasują do sensu który ma ta seria.


,,Chcesz być wyjątkiem? Pracuj nad sobą. Dłużnej i ciężej niż Twój ziomek, Twój idol ktokolwiek jest obok. Prawdziwi zabłysną najjaśniej na koniec."

Co jeśli jesteś kobietą?
Tak samo to działa. Jasne że będę to w większości kierował do mężczyzn bo to mi bliższe jako że sam jestem facetem. Jednak tam gdzie będą różnice to wtrącę kilka słów. Wybacz mi że czasem będzie to seksistowska wiedza, ale czasem najprostsze metody są najlepsze, a nie zamierzam podważać starych prawd świata w imię poprawności. Ale zobaczysz że nie ma w tym nic strasznego, jak piszą w niektórych gówno magazynach i poradnikach.

Parę miesięcy temu chciałem zrobić takiego ebooka by sobie dorobić na suple. Jednak stwierdziłem, że lepiej jak to przerobię na serię artykułów na blogu. Proszę bardzo. Zaczynajmy...

Wiedz że są to czasami bardzo proste rady, które być może już znasz. Ale jak wiemy sukces w wielu dziedzinach to coś bardzo prostego, proste zasady, np nigdy się nie poddaj, idź do przodu, wstań gdy upadniesz. A jednak mało ludzi osiąga sukcesy. Kluczem jest działanie i robienie tego realnie. Włożenie w to energii. Najlepiej jeśli założysz sobie zeszyt i będziesz tam sobie robił notatki.  Zrób sobie teraz zdjęcie i za 20 artykułów tej serii kolejne. Jeśli będziesz sumienny to zdziwisz się jak się zmienisz pozytywnie. (przewiduje emitowanie tego na 4 miesiące. Nie ma cudów od zaraz). Mam nadzieje, że swoja pracą nad tą serią Cię zmotywuje i za parę miesięcy wyślesz mi dziękuje i opis jak zmieniło się Twoje życie : )

Zaczynajmy zmieniać świat na lepsze... : )

Przydatne artykuły na moim blogu:

Jak skutecznie zmieniać swoje życie?

Co Cię ogranicza i czy ograniczenia istnieją?

Jak się motywować?

Ta zasrana prokrastynacja - Czyli odkładanie rzeczy na później

Od Zera Do Bohatera Spis Treści:

Od Zera Do Bohatera #1 Lubie siebie
Od Zera Do Bohatera #2 Uśmiech jest super
Od Zera Do Bohatera #3 Kontrola swojego stanu emocjonalnego

Od Zera Do Bohatera #4 Mowa Twojego Ciała
Od Zera Do Bohatera #5 Jak się ubierać?
Od Zera Do Bohatera #6 Patrz mi w Oczy

Od Zera Do Bohatera #7 Skąd Ty masz tyle Energii?
Od Zera Do Bohatera #8 Zdrowie jest Sexi
Od Zera Do Bohatera #9 Czy masz cel i zajawki w życiu?

Od Zera Do Bohatera #10 Jak rozmawiać z ludźmi by Cie uwielbiali?
-Od Zera Do Bohatera #11 Jak manipulować ludźmi by robili to co chcesz?
Od Zera Do Bohatera #12 Higiena, włosy i zapach

Od Zera Do Bohatera #13 Jaką masz Aurę?
Od Zera Do Bohatera #14 Atrakcyjność fizyczna
Od Zera Do Bohatera #15 Status społeczny Jesteś inteligentny finansowo czy biedny?

Męskie Sprawy:

Męskie sprawy - Zadbaj Ziom o swoją hydraulikę jak należy!
Czy powinieneś mieć kompleks penisa?

0 komentarze: