Zmiany na blogu Jak stałem się lepszy [CafePaulo #1]

pawel trenuje podsumowanie kolaż z zajawek


Zmiany na blogu i nowy format - [CafePaulo]

Pierwszy post tak naprawdę w tym roku 2019 nie licząc tego. Jak już pewnie niektórzy zauważyliście, blog zyskał nową szatę graficzną. Trzymam kciuki by na lepsze. Gdyby ktoś zauważył jakieś błędy czy coś w tym stylu to proszę o kontakt, bo to naprawdę mnóstwo pracy, a przy tym mam głód pisania dla was. Plany są!

Plany takie, by nieco bardziej profesjonalnie robić to dla was, by te treści były przyjemniejsze w odbiorze niż dotychczas. Oprócz tematów które pojawiały się na blogu dojdzie coś jeszcze. W zasadzie to już doszło. Blog Paweł Trenuje został wzbogacony o zakładkę Przystojny, świadomy i zadbany gdzie będą artykuły tyczące dbania o siebie. O ciało i o umysł. Z tym umysłem to żadna nowość. Pomagałem wam z budowaniem sylwetek, zrzucania kilogramów, ale też pomagałem przejść przez rozstania z dziewczynami. Dlatego to nic nowego. Pomyślałem sobie że warto tego więcej robić. Coraz to więcej mężczyzn nie chce być typowym ,,polaczkiem" , tylko chce dbać o siebie, zarówno o przysłowiową ,,mordę" jak i o umysł. Budząc się z letargu i matrixu. Ja w sylwestra wyrwałem się z matrixu i nie zamierzam już nigdy więcej w nim uczestniczyć, na pewno nie na poziomie emocjonalnym.

Dlatego tam po pokazuje i potestuje różne kosmetyki, patenty i barberów! Oczywiście, nie obędzie się bez rozmów o kobietach. Bo o czym gada dwóch facetów przy dobrym whisky? Oczywiście nie tylko o kobietach - ha! : )

Takie podsumowania tygodnia nazwane ,,CafePaulo" postaram się robić co tydzień. Tutaj będzie bardzo luźno i zrobię wszystko co w mojej mocy by się przesadnie nie rozpisywać. Będę tutaj opowiadał co robiłem, co jadłem, pokazywał jakieś snapy, czy ciekawe instagramy na które wpadłem. Na zasadzie spotkania w kawiarni, przy dobrej kawie jak sama nazwa wskazuje. 

O taki insta jak na przykład ten:Instagram ma przeciwników, ale dla mnie to inspirujące miejsce gdzie można zobaczyć różne fajne rzeczy i samemu też się podzielić. Mnie na instagramie znajdziesz pod tą nazwą: imnotokej 

Mam nadzieję, że to będzie ewoluować. W sensie nasze spotkania w ,,CafePaulo" na łamach tego bloga. 

paweł robi zdjęcie
,,Robi fotki, pewno na bloga"
Przy okazji, takie zdjęcia sobie też będę tutaj wrzucać by się z wami tym podzielić.

Rozważam również powstanie regulaminu tego bloga. Głównie chodzi mi o komentarze. Nie lubię hejtu w stylu ''ale gówno" czy czegoś innego w tym stylu co albo zaśmieca mojego bloga, albo też psuje moją energię. Bo to nie jest tak, że jestem ze stali i mnie hejt nie rusza. Każdy kto tak pisze i mówi to kłamie by się popisać jakim to nie jest chojrakiem. Nic to nie wprowadza, a ludzie którzy to piszą nie mogą być spoko bo tak się nie robi. Krytykować to też sztuka i taką krytykę doceniam i chętnie się konfrontuje. Dotychczas takie komentarze zostawiałem w ramach ,,wezmę to na klatę", ale to bez sensu i nie warte prawdopodobnie.

Pracy nad blogiem pozostało mnóstwo! Dotychczas mówiłem sobie ,,a jakoś to będzie" a nie będzie, dlatego ten blog właśnie przechodzi transformację, a jako twórca dojrzewam. Nic nie dzieje się bez przypadku, nawet jak o tym nie wiemy. Można w to wierzyć lub nie, ale świat to tajemnicza siła, z którą nie wolno się szarpać i żądać. 


Tym czasem mógłby spaść śnieg. Fajnie się jeździ rowerem szosowym po śniegu! Pewnie wyglądałem jak wariat. Nie wiem czy auta spowalniały przy mnie bo śnieg i ślisko, czy też nie mogli uwierzyć własnym oczom, że ktoś jeździ na rowerze w śnieżycy z własnej przyjemności.
Chciałbym również zwrócić uwagę jak strasznie ważne jest być zostawił mi komentarz, czy też zareagował na post na facebooku. Bardzo ostatnio ciężko o zasięg, a zasięg generuje przecież ruch. Ruch na stronie dla blogera to paliwo by mógł żyć. Odwdzięczę się wartościowymi treściami na blogu i tym, ze to tutaj będzie zawsze :)

Byłbym zapomniał! Kącik astro fotograficzny i ogólnie fotograficzny.

Od półtorej miesiąca nie wystawiałem teleskopu i aparatu w teren. Wszystkiemu winne są chmury. Ostatni raz gwiazdy widziałem jak będąc w Zakopanem wyszedłem bardzo wczesnym porankiem w góry. Co by pusto było i zdarzyć dotrzeć tam gdzie chce. Pięknie świeciła Wenus już na porannym nieboskłonie i przypominała mi o tym, że w czerwcowe wieczory będę ją oglądał na plaży jak goni zachodzące słońce. Pełen pozytywnej wibracji jestem na myśl o tym spektaklu i w jakich okolicznościach to można oglądać.

Natomiast nie mogę was zostawić bez pięknego widoku na wszechświat. Dlatego z pomocą przyjdzie instagram Michała Ostaszewskiego. Epicko zajebiste zdjęcie zrobione na hali Gąsienicowej! 


Bardzo chciałem zrobić zdjęcie komecie 46P/Wirtanen. Muszę zadowolić się fotografiami innych zapaleńców.

Przy okazji pokaże wam inne zdjęcie Michała.
Post udostępniony przez Michał Ostaszewski (@michael_ostaszewski)

Ja polecam ze swojej strony tego gościa! :)

Widok tego namiotu skłonił mnie do pogrążenia się w marzeniach jak fajnie było by spędzać noce w namiocie robiąc zdjęcia wszechświata, popijając dobre piwo, jedząc coś zrobionego na ognisku i oczywiście co najważniejsze w odpowiednim towarzystwie. Mam na myśli ludzi, ale gdzieś tam w głowie mam również samotne tripy pod namiot. Podejrzewam, że to świetna okazja na uczenie się siebie i przeżywanie czegoś innego. Ale się po prostu cykam za bardzo żeby to zrobić... Może kiedyś. 

I żeby nie było, nie ustalam żadnego konkretnego dnia tygodnia w któym będę wrzucał ten format. Jak byśmy się tak sztywno trzymali konkretnego dnia tygodnia to wiecie co będzie. Każdemu zbrzydnie. Spotkać się na kawę można spontanicznie przecież.

Do następnego! Dobrego tygodnia.

Podoba się? Zostaw lajka na Facebook Paweł Trenuje lub moim Instagramie Imnotokej.

2 komentarze:

Drogi Czytelniku, bardzo się ciesze, że zajrzałeś do sekcji komentarzy! Pisz co tylko masz ochotę.
Z małym ale - nie akceptuję w komentarzach chamstwa.
Można mnie hejtować śmiało bo to ważna część dyskusji w internetach, ale akceptuje tylko hejt ludzi którzy nie robią tego tylko po to by mi pocisnąć, a faktycznie mają coś ciekawego do powiedzenia. Chamstwo i nienawiść nie będą tolerowane :) Co innego czarny humor, ale to umiem rozróżniać : >
Nie wolno też umieszczać brzydkich linków czy perfidnych reklam bez mojej zgody.
Dobrego dnia!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...