Walentynkowy Paweł Jak znaleźć dziewczynę? [LifeStyle]

By | 09:03 5 komentarze
Walentynkowy Paweł Jak znaleźć dziewczynę?

Ciśniesz pompki aż miło, klata puchnie, krata wspaniale się prezentuje, ale jedynie kumple zachwycają się Twoją sylwetką? Dziewczyny to masz tylko .JPG i z spoconymi dłoniami mówisz cześć swojej sąsiadce w której się podkochujesz od lat? Nastał kres tego! Po przeczytaniu tego tekstu będziesz innym człowiekiem, a książę uwodzenia Paweł zrobi z Ciebie Casanove! Z przymrużeniem oka i z lekką nutką humoru zapraszam do dalszej lektury trenującą kompanie!

Walentynkowy Paweł - Jak znaleźć dziewczynę? 

Fakt, że to opublikuje powoduje we mnie ogromne emocje, bo to prawdopodobnie jeden z lepszych tekstów jakie napisałem. Do tego dość oryginalny temat. 

Co kręci kobiety?


Kobiety to fenomenalne istoty. W internecie jest coraz to więcej poradników od turbo uwodzicieli i materiałów jak to być samcem alfa który ściąga majtki wzrokiem z tym delikatnym szarmanckim uśmiechem. Nie tędy droga.I tak szczerze? Wiedza nie jest zła, ale choćbyś wszystko przeczytał to o Twojej ukochanej więcej powie Ci czasami wróżka niż książka z zakresu psychologi relacji. Nie ufaj ślepo wszystkiemu.

Wiesz co jest męskie? Twoja grubość portfela czy może cm w spodniach? Auto jakim jeździsz czy kratka na brzuchu? 
Liczy się to jak radzisz sobie z problemami i trudnymi sytuacjami. Możesz ponosić 1000 porażek i jedno zwycięstwo, ale Ty musisz w siebie wierzyć. Musisz wstawać i za każdym razem iść dalej i walczyć. Do tego masz być stabilny emocjonalnie. One są oceanami emocji. Ty masz być skałą, która da fundament na te emocje! To nie ja wymyśliłem. Ale to prawdopodobnie najważniejsza prawda jaka będzie kierować Twoimi związkami i różnymi relacjami z kobietami! Masz mieć jaja. Mentalne, to co masz w spodniach się nie liczy tak naprawdę.

To dlatego "byle jacy faceci" w Twoim odczuciu, mają kobiety o jakich Ty marzysz?

Kobiety to brylanty, Ty bądź latarnią która daje światło i ten jeden brylant rozświetla. Tak, że może błyszczeć całym swoim pięknem i się rozwijać. One tego chcą. Chcą Twojego blasku!


Kobiety które maja u boku odpowiedniego faceta błyszczą wszędzie, nawet gdy on jest 10000km od niej. Bo Ty jako facet masz być światłem. Potężnym promieniem który to rozświetli.

Kobiety są inne niż my Faceci

Kobiety maja ciut inaczej mózg zbudowany. Szczególna, zauważalna różnica jest w część która odpowiada za mowę. Ten fragment jest fizycznie ciut większy. Niech to będzie wskazówka dla Ciebie. My faceci myślimy logicznie, jesteśmy skupieni na celu i myśli nasze przebiegają od punktu A do B. Nasz mózg jest jak serwerownia, albo archiwum, wszystko ma i musi mieć swoje miejsce, w innym przypadku chorujemy psychicznie. Widząc potencjalną kandydatkę, dużo prościej oceniamy i analizujemy czy nam się podoba czy nie.
Kobiecy mózg podejmuje decyzje na podstawie emocji. Kobieta podąży za czymś co wzbudza w niej lepsze i silniejsze emocje, a nie koniecznie jest logiczne. Zrobi coś, a następnie logicznie sobie to wytłumaczy w mózgu tak żeby było wygodne w myśleniu i opowiadaniu koleżanką. Porównanie kobiecego mózgu do kłębka kabli w którym spięcie po jednej stronie, powoduje zwarcie po drugiej będzie jak najbardziej trafne.

Dlaczego kobiety podążają za emocjami? 

My mężczyźni jesteśmy wojownikami, tacy mamy być przynajmniej. Cali jesteśmy tak zbudowani by polować, chronić siebie, kobietę i potomstwo. Mózgi nasze biologicznie są lepsze do opracowywania strategi i wymyślania nowych rzeczy. Musimy myśleć logicznie i precyzyjnie.
Kobiety natomiast są biologicznie tak skonstruowane by opiekowały się potomstwem. Cały mózg musi być emocjonalny i na innych cechach skupiony. Dla kobiety ważne jest czy jej facet będzie w stanie rozwiązywać problemy i opiekować się nią, w czasie gdy ona może dbać o potomstwo. Muszą być wrażliwe i wyczulone na inne sprawy niż my faceci.
To w wielkim skrócie...

Dlatego nie próbuj zrozumieć kobiety. Kochaj je takie jakie są. Zamiast na polemice, dyskusji z tym, że kobiety są takie czy takie to po prostu to zaakceptuj i skup się na rozwijaniu swojej męskości. Mentalnie i fizycznie!Jest coś co się tak naprawdę liczy i jest to najważniejsze w całej tej grze

To Ty i Twoja wartość jako faceta. Nie chodzi o portfel, urodę czy cokolwiek innego co zwykło się mówić. Aby Ci to jaśniej zobrazować, posłużę się tym cytatem:

,,Kobiety kochają facetów, którzy do czegoś dążą. I nigdy nie może to być kobieta. One mają gdzieś, jakie cele przed sobą stawiasz, tylko jak do nich dążysz."
Paweł Rawski
Musisz znać swoją wartość jako facet. Musisz wiedzieć co dobrego możesz wnieść dziewczynie w życie. Dzięki temu nawet Twoja pewność w relacjach z kobietami wzrośnie i przestaniesz je stawiać na piedestale.


Nieustannie się rozwijaj
Podnoś swoje kompetencje jako gawędziarz żebyś miał co opowiadać i wiedział jak opowiadać.
Abyś miał co opowiadać, musisz prowadzić ciekawe życie. CS Go się nie liczy, no chyba że tak cisnąłeś że jeździsz na super turnieje i przeżywasz fantastyczne chwile z innymi graczami.
Miej swoją pasję, która wzbudza w Tobie emocje.
Naucz się dbać o swój wygląd.Chcesz te najpiękniejsze i najbardziej wartościowe kobiety? To bądź w czymś najlepszy. Zostań ekspertem i zrób z tego nawet i biznes.
Te 10/10 przy tym inteligentne kobiety mają faceci o dużej wartości społecznej. Piłkarze, lekarze, ludzie biznesu itd. Ludzie którzy swoja ciężką pracą i determinacją do czegoś doszli zamiast marudzić. Są wyjątki i to często, więc jeśli jesteś zwykłym korpo pracownikiem, to i dla Ciebie jest szansa o ile Twój umysł uwierzy, że jesteś nawet dla takiej kobiety nagrodą.

To oczywiście nie reguła, ale do stałych związków kobiety wybierają jak najbardziej wartościowego faceta, no chyba że nie mają lepszej opcji i tylko taki (zakładam że słaby) miał jaja żeby do niej podejść i uwieść. Inną sprawą są przygody, wszyscy jesteśmy takimi zwierzątkami i wszyscy lecimy czasem na te zwierzęce proste zachowania. Długi temat, na cała książkę w sumie, albo 10.

Nie oceniaj, świat nie jest dobry, ani zły. On po prostu jest dla Ciebie, a Ty dla niego. Czuj radość, że jest Ci dane w tym uczestniczyć. Weź głęboki oddech świeżym powietrzem i pomyśl sobie że Twoje życie może być takie jakie sobie wymyślisz. Świat nie jest szarobiały, świat to pełna gama kolorów i doznań. Emocji i przeżyć. 


O czym rozmawiać z kobietą?

Często słyszę to pytanie i śpieszę z odpowiedzią, mimo że ja w sumie sam nie wiem - zawsze chlapne jakąś głupotą ;P Im ciekawsze życie prowadzisz tym więcej masz historii do opowiadania. Proste co? No to rusz dupę.
A jak to z tymi pierwszymi randkami? To jest jak na rozmowie o pracę, ale bez pracodawcy. Oboje opowiadacie o sobie i słuchacie się nawzajem by poznać i dać się poznać.
Najlepsze tematy? W necie jest dużo tekstów typu "najlepsze tematy na rozmowę na pierwszej randce", czy coś w tym stylu. Tak naprawdę nie ma reguły, no chyba że chcesz rozmawiać o tym jak robiłeś coś słabego, albo opowiadać o tym jak poruszyło Cię jakieś polityczne wystąpienie.

Nie rób wywiadu i nie zadawaj samych pytań. Pozwól jej też zadać pytanie dotyczące Ciebie, a jeśli nie to sam inwestuj w rozmowę, bo może ona się stresuje i nie wie co powiedzieć. Ty prowadź rozmowę - no chyba, że trafisz na gadułe, to słuchaj jak najlepiej i staraj się coś wtrącić czasem : ) Umiejętność słuchania jest bardzo ważna.

Nie przechwalaj się. Niech Twoja prezentacja Ciebie i Twojej fajności wyjdzie z opowieści po prostu. Przechwalanie się jest ble i odrzuca kobiety. Ważne, że Ty to masz w głowie. Ona to poczuje. Kobiety świetnie czytają intuicyjnie kim Ty jesteś i jak się ze sobą czujesz.

Odrzucenie boli, ale czy musi?
Nie każdej się będziesz podobać i czasem może Cię spotkać, że jakaś dziewczyna Cię odrzuci. Może ma okres, może się Ciebie boi, może kompletnie nie ma humoru na gadki, może ma chłopaka i jest zakochana, a może jest zwykłą wredną zołzą i szkoda czasu na nią? Olej i ciesz się życiem po prostu bez urazy. Nie ta to inna. Nie tym razem, to innym jak na przykład będzie miała lepszy humor, rozstanie się z chłopakiem czy coś innego. Nie ma sensu byś Ty czuł się gorzej, a u niej powodował złe emocje w związku z swoją osobą. Krótkie nara i miłego dnia wystarczy. Nigdy nie wiesz czy świat nie skrzyżuje waszych dróg kiedyś, więc nie wzbudzaj złych emocji.

Pamiętaj, że nawet te najładniejsze dla Ciebie kobiety to też ludzie. Mimo, że w Twoich oczach to księżniczka to ona też sra, pierdzi i też jej śmierdzą czasem stopy. Może mieć kompleksy, czasem nawet większe od mniej urodziwych dziewczyn. Po za tym, swoim intelektem może Ci nie dorastać nawet do pięt i faktycznie, jedyną wartość jaka dla Ciebie ma to jej uroda (przykro mi to mówić, ale bardzo często tak jest), która przeminie, a w zestawieniu z jej charakterem będzie ja czynić nieszczęśliwym i beznadziejnym człowiekiem. Nie daj się zwieść emocjom i nie oszalej. Nie stawiaj jej na piedestale, to tylko kobieta, człowiek tak samo jak Ty i nie powinna być obiektem Twoich modłów.

My faceci mamy tak naprawdę lepiej, im starsi jesteśmy tym większą mamy wartość i od nas zależy czy będziemy zwykłymi dziadami, czy konkretnymi kolesiami w fajnym dzianku, dobrą furą, kratą na brzuchu i siwymi włosami, że nie jedna 20 lat młodsza modelka w tym momencie będzie o Tobie myśleć nieustannie. Masz wybór. Z prądem, albo pod prąd : )

Zostańmy przyjaciółmi...

Dlaczego wpadasz we Freindzone? Bo boisz się pokazać swojego zainteresowania kobietą jako Twoją potencjalną partnerką od razu. Boisz się ją pocałować, boisz się ją dotkną i boisz się rozmawiać na pikantne tematy. Czy jesteś wystarczająco męski by brnąc do przodu? Najwyżej ona Ci powie przecież Nie i jeśli masz usłyszeć to "wole Cię jako przyjaciela" to i tak to usłyszysz. Ale nie kastruj się w jej oczach od razu.

Nie urazisz jej jeśli ona zauważy w Twoim uśmiechu ,,zaloty"  : )

Z drugiej strony warto mieć koleżanki i przyjaciółki, ale oczywiście w normalnej ilości :P To się nazywa preselekcja. Facet który się otacza pięknymi kobietami, które się przy nim dobrze bawią, to nawet jak jest brzydki i byle jaki, dostanie +10 do swojej atrakcyjności. Inne kobiety dzięki temu widzą, że jest z nim wszystko ok i coś musi mieć w sobie skoro ta blondi się tak świetnie przy nim bawi. No i masz okazje do trenowania gadki z kobieta, a nie tylko z kumplem o rozwalonym sprzęgle i grach komputerowych.
Po za tym - umysł podświadomy. Jak działa tam preselekcja? Wyobraź sobie, że masz dziewczynę i idziesz z nią na imprezę. Masz ją gdzieś, jesteś nią znudzony itd. Nie spędzacie razem tego wieczoru praktycznie. Jednak dostrzegasz, że ona gada z jakimś typkiem i się uśmiecha. Podoba jej się. Nagle uderza Cię gorąco. Nawet nie wiesz czemu, ale ona Ci się nagle bardziej podoba i może nawet masz motylki w brzuchu. Tak to działa. Tacy już jesteśmy my ludzie.

Pierwszy pocałunek - jeden z najważniejszych momentów
Załóż, że do 5 randki masz ją pocałować. Najlepszy moment? Na pewno nie gdy jest niezręczna cisza. Już lepiej jak gada gada i gada a Ty Pach na partyzanta z delikatnym cmokiem w kącik ust (na spokojnie, delikatny przeskok iskry waszej chemii, nawet jak pocałunek pójdzie bardziej namiętnie zaraz, to lepiej skończ szybciej niż później, by zostawić ją z niedosytem i mimo wszystko być wyzwaniem). Sygnały, gdy kobieta chce się całować: Patrz czy przygryza usta, czy patrzy się na Twoje usta. To są jasne sygnały, że jest Twoja i nie zawal tego swoim strachem. A co jeśli się odsunie i nie uda Ci się to? Nerwy żołnierzu trzymaj na wodzy. To jeszcze nie koniec świata, najlepiej udać, że nic się nie stało i wrócić do tematu. Za jakiś czas spróbuj znowu, może będzie lepsza okazja. To często taki udawany opór żeby sprawdzić czy masz jaja : ) No i nie wolno oddawać się wtedy w wodze złych emocji, jakiegoś smutku czy coś. Lepiej podejść do tego zabawnie.

Desperacja Twój wróg

Nas facetów to gubi i kobiety tego kompletnie nie rozumieją. Co więcej - nie dość, że one tego nie rozumieją, to je to zazwyczaj odrzuca strasznie. To ciągłe pisanie, wydzwanianie, komplementowanie itd. Najlepiej temu zaradzić w taki sposób, że wyobrażasz sobie jak to nie masz kilku dziewczyn i tej jednej nie potrzebujesz, ale chcesz więc się starasz. Mam nadzieje, że nadążasz za moim tokiem rozumowania :D Desperacji mówimy nie.

Jeśli masz fajne życie to nie potrzebujesz jej. Bo Twoje szczęście płynie z Ciebie, a nie z zewnątrz. Nad tym pracuj nieustannie. A gwarantuje Ci, że sprawy będą się toczyć tak jak chcesz : ) 

O inteligencji emocjonalnej pisałem tutaj: Jak być inteligentnym emocjonalnie?

Ludzie sami przychodzą do pięknego ogrodu i nie chcą z niego wychodzić. To nie więzienie. Właściciel ogrodu jest spokojny i wie ze zadbał o piękno tego miejsca. 
Fajną rade taką kiedyś usłyszałem. Jak traktować kobietę żeby była szczęśliwa? Traktuj ją jak młodszą siostrę, dosraj jej czasem w jakiś fajny zabawny sposób, drocz się z nią, nie traktuj jej fochów serio, ale bądź też silny i pomocny gdy ona Cię o to prosi. Nie umiem tego słowami opisać, ale wyobraź sobie ,że to taka Twoja młodsza siostra i tak rób.

To też taki tip, nie nadskakuj i nie rób z siebie pomocnej ręki na siłę, Jak będzie Twojej pomocy potrzebować to Ci o tym powie.
Pewność siebie i atrakcyjność


Nie ma nic złego w tym, że się stresujesz przed kobietą która Ci się podoba. To tylko znak, że jesteś normalny i mózg Ci dobrze działa. Zmień ten stres w taką ekscytację : )
Problem jest tylko wtedy gdy to Cię paraliżuje, ale to innym temat, z któym możemy się wspólnie zmierzyć na łamach tego bloga.
Co do wyglądu, ma to znaczenie, oczywiście. Ale nawet jak jesteś brzydki to możesz tą grę przejść. Mordy nie zmienisz, ale możesz trenować i uczyć się dbać o siebie porządnie, jak na faceta z 21 wieku przystało.

Koniecznie przeczytaj to: Jak być atrakcyjnym i pewnym siebie facetem?

Ale tak jak mówiłem, wygląd i kasa nie są istotne aż tak. Najważniejsze jest byś nieustannie się rozwijał i był fajnym gościem : ) Tyle i aż tyle.

Potrzeba Ci motywacji? Posłuchaj sobie tego, obejrzyj teledysk i pomyśl czemu Grey zrobił taką furorę : )


Pamiętaj też, że musisz wychodzić z inicjatywą. Wiele facetów powtarza, że w końcu trafi im się ta jedyna i jakoś ją poznają. To przypomina siedzenie nad brzegiem morza i czekanie aż wyskoczy z niego syrena dla Ciebie. Bierz wędkę i łów. Bierz sprawy w swoje ręce. Szczęściu trzeba wyjść na przeciw.

Zapraszam do dyskusji w komentarzach, to temat o którym można godzinami dyskutować.

Czego nie robić? Nie bądź blogerem i nie pisz takich postów bo zostanie Ci tylko opcja z chloroformem albo .jpg : ) To są oczywiście żarty :)

Podoba się? Zostaw lajka na Facebook Paweł Trenuje lub moim Instagramie Imnotokej.

Zobacz jeszcze:
Jak być atrakcyjnym i pewnym siebie facetem? Sekretna wiedza!
Jak skutecznie zmieniać swoje życie?
Street Workout dla zielonych + Łatwy plan treningowy
Nowszy post Starszy post Strona główna

5 komentarzy:

  1. Nadal nie stawiasz przecinka przed "że".

    OdpowiedzUsuń
  2. Wstydź się...;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Elegancki ten pośladek, brał bym jak cygan zasiłek... A tak w temacie, dwie rzeczy wystarczą u faceta by dorwać się do każdych majtek: Pewność siebie i pasja.

    OdpowiedzUsuń