Top 8 osób z Polskiego świata fitness którzy mnie motywują i inspirują

By | 14:35 3 komentarze
Top 8 osób z Polskiego świata fitness którzy mnie motywują i inspirują

To będzie bardzo lekki post. Coś nowego na moim blogu, bo takie formy postów jeszcze nie robiłem. Przedstawię wam krótko 8 sylwetek ludzi, którzy swoją działalności w jakiś sposób mnie motywują inspirują i wnoszą wartość w moje życie. Może i Ciebie zmotywują! Pamiętajmy że główna motywacja musi pochodzić z nas, ale nie ma żadnych przeciwwskazań na lekkiego kopa z zewnętrznej strony. Nie będą to tylko sylwetki ze świata kalisteniki, a ogólnie z świata fitness, z tego względu, że nie ważny jest czasami środek, a cel!


Top 8 osób z Polskiego świata fitness którzy mnie motywują i inspirują

edit 2019: Pewne rzeczy mogły ulec zmianie bo ten post jest stary tak samo jak ja stałem się starszy i mądrzejszy.

#1 Paris Platynow - Filip Kulon
To raczej ciemna strona motywacji, której istotę najlepiej zobrazuje ten cytat:
,,Porażka to kur**, wiec musisz mieć ich wiele by otworzyć swój własny burdel."
- Paris Platynow

Polski YouTuber, który wyzywa rodziców, wyzywa Cie od ulanych kure*, a jednak po przesłuchaniu jego materiału ja i wiele innych osób faktycznie "wypierd*** na ten trening : )

Poniżej jeden z jego materiałów:#2 Karol Małecki
To już kulturystyka w swoim hardcorowym wydaniu. Karol słynie z potwornie ciężkich treningów. Nie wyobrażalne jest dla mnie to, że on wyciska hantelki kilka naście razy, które ważą więcej ode mnie, a jest dość niskim kolesiem. Zobaczcie ten filmik:


#3 Sebastian ''Gizmo" Parat
Sebastian trenuje kalistenikę i co zobaczycie w poniższym filmie zaraz - jest w tym dobry. Na swoim kanale ma tony wartościowej wiedzy z której sam korzystam. Polecam : )


#4 Maksym Riznyk
Maks pochodzi z Ukrainy, jednak wykonał ogromną pracę na rzecz Polskiej sceny Street Workout. Jest jednym z pierwszych prekursorów tego sportu w Polsce. W tym momencie ma pierwszą szkołę Street Workout i kalisteniki w Polsce. Poniżej jeden z pierwszych filmów jakie widziałem gdy zaczynałem sam:


#5 Kura - Handstand Mateusz Płachta
Możliwe, że znacie go już z grupy Dynasty Workout, która brała udział w Mam talent.  Jest moim zdaniem mistrzem Polski w statykach (no nie tylko moim bo taki tytuł posiada przyznany po zawodach :P ). Poniżej filmik z jego wakacji na mojej wsi!


#6 Sylwia Szostak
Sylwia jest moim zdaniem najsympatyczniejszą trenerką w Polsce, a swoim fanpagem zmotywowała setki kobiet i najprawdopodobniej mężczyzn (było jest i będzie, że kobiety są największą motywacją dla każdego faceta i to prawda niepodważalna). Zobaczcie na poniższym filmie, jakimi "potworami" stają się kobiety, które nie boja się ciężarów:


#7 Kasia Bielecka
Dla odmiany Kasia trenuje Pole Dance, a od niedawna wpada na siłownie potrenować Street Workout (pewnie za sprawą swojego chłopaka Właściwy Wybór Również Polecam) co na pewno udoskonali jej sprawność na rurce. Po za tym warto Ją tutaj pokazać, z uwagi na piździawę i mróz na dworze, na pewno niektórym zrobi się cieplej ; ) Bardzo podoba mi się sposób w jaki reprezentuje swój sport i nie pozostaje mi nic innego jak podrzucić wam ten filmik: Enjoy : )


#8 Paweł Kaczmarczyk Druga Strona Medalu
Paweł prowadzi kanał ,,Druga Strona Medalu". Dla mnie to najbardziej wartościowy kanał fitness jaki tylko jest w świecie Polskiego YouTuba. Jako pierwszy tak otwarcie poruszył temat dopingu. Dzięki temu przestałem żyć iluzją, że na białku od Treca da się zbudować wielkie muły jak niektórzy w internecie twierdzą. Niestety, scena fitness na całym świecie jest pełna kłamstw i iluzji, a większość wielkich koni którymi się chłopaki jarają ma pokutą dupę. Kulturystyka to już nie naturalny sport, więc nie przejmuj się że nie idzie Ci trening tak jak niektórym w internecie bo oni są zwyczajnie na dopingu i nie mówimy tu o suplach :) Paweł jest niedoskonały jak my wszyscy, ale ma jaja mówić o tym wszystkim na głos, za co czasem bywa krytykowany. jego twórczość mnie bardzo motywuje do ciężkiej pracy i nieprzejmowania się tym, ze poruszam czasem kontrowersyjne dla "owiec" tematy. Polecam gorąco nawet tym którzy nigdy nie wejdą na tak zwana bombę, tak jak np ja. Posłuchaj uważnie!


To na tyle, chcecie więcej inspiracji od różnych ludzi i przykładów?
Pamiętaj że jeśli ktoś ma to co Ty chcesz mieć, to zobacz jak on to zrobił, a później to powtórz. Nie mów że oni mieli szczęście czy coś. Oni ciężko pracują na to by było o nich głośno! (generalnie to pracują na swoje szczęście, czy tam sukces, ale no mniejsza tym razem o to :P)

Zobacz jeszcze:
Najlepszy trening Street Workout dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych
Jak skutecznie zmieniać swoje życie?
Kim jest Sean Stephenson? Mega inspirująca historia!
Nowszy post Starszy post Strona główna

3 komentarze:

  1. Ooo, a mnie nima w tym rankingu...😉 początkującym kalistenikom polecam bloga i bloga kalisteniczny.pl prowadzony przez Michała Radomyskiego

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Chętnie do Ciebie odsyłam co jakiś czas : ) Ale faktycznie słuszna uwaga :D Również polecam Twój blog!

      Usuń