Jak być atrakcyjnym i pewnym siebie facetem? Sekretna wiedza!

By | 15:42 2 komentarze
Jak być atrakcyjnym i pewnym siebie facetem? Sekretna wiedza!

Z różnych powodów mamy błędne przekonania na temat atrakcyjności faceta. Że musi być niby wysoki, przystojny, dobrze zbudowany i hojnie obdarzony w spodniach itd podobne pierdoły. Mówią nam o tym media, filmy, prasa, same kobiety, mama tata, babcia, wujek i ciocia Gertruda. A co jeśli to kłamstwo i nie prawda? Drodzy Panowie - Wy którzy ciężko pracujecie nad swoją sylwetką mam nadzieje, że nie będziecie źli, bo z jednej strony pisze jak trenować, a tutaj zaraz doznasz szoku, że nie raz nie ma to znaczenia dla atrakcyjności faceta.

Jak być atrakcyjnym facetem?

Odpowiedź jest banalna, Ty już jesteś atrakcyjny. Nie w takim sensie, że mi się podobasz Ty chory poje***, ale ogólnie :D  Już w chwili obecnej możesz być na tyle atrakcyjny żeby zdobyć kobietę marzeń. Możesz być łysy, możesz mieć brzuszka, możesz być niski i szczupły. Spoko luz.
To co się liczy, to właśnie to co masz w głowie! Nawet nie liczy się to ile jest w Twojej kieszeni.

Już od teraz możesz być atrakcyjny dla kobiety i swoją aurą samemu ją przyciągać do siebie.

Ona Ci powie, że zauważyła w Twoich oczach ten wyjątkowy błysk i to był impuls, że ona sama tego nie potrafi zrozumieć nawet. Czym jest ten błysk w oku? To Twój stan emocjonalny i to jak się z sobą czujesz. To ta energia, którą wysyłasz w przyrodę :)

My ludzie nie uczymy się tylko na swoich własnych doświadczeniach. Jeżeli coś jest faktem dla społeczeństwa, to uznajemy to za pewnik. Faktycznie znajdziesz dowody na to, że jak się ma kasę, albo jest się przystojnym to jest się bardziej atrakcyjnym dla społeczeństwa. Bo takie osoby same w to wierzą i zmienia się ich mowa ciała sprawiając, że faktycznie są atrakcyjni.

Jeżeli zrozumiesz, że nie potrzebujesz nic, by być atrakcyjnym facetem, to automatycznie zmieni się Twoja mowa ciała. Wyprostujesz sylwetkę, będziesz pewniej szedł. Co więcej, poruszą się na Twojej twarzy mięśnie, które potrafisz tylko podświadomie kontrolować. Ludzie, a przede wszystkim kobiety to empaci. Czujemy energię drugiego człowieka podświadomie.

Kobiety niby tam mają jakieś swoje preferencje co do wyglądu czy cech faceta. Ale kobiety to istoty nie logiczne (nie że głupie, bo są inteligentne, a wiele przewyższa inteligencją większość facetów). Jedno mówią, drugie robią. Płaczą, a za 5 minut śmieją się z przyjaciółką. Nie ma tu dla faceta logiki : ) To co kieruje kobietami, to emocje. Będą pewnym siebie  naturalnym facetem będziesz w niej poruszał właściwe emocje. (temat uwodzenia to inny temat, więc nie o tym tutaj, pisz w komentarzach jeśli chcesz bym i o tym pisał).

Nie musisz się zmieniać. Może jesteś cichym gościem, który ma naturę introwertyka? Wmawia się, że alfy są wygadane i zawsze w centrum uwagi. To wszystko ch** tak naprawdę. Czując się samemu odpowiednio będziesz wysyłać do przyrody odpowiednie wibracje. One nie marzą o pajacu w centrum uwagi, one marzą o cichym szalonym romantyku, który porwie ich serca, przy któym będą czuły się wyjątkowo. Może i też nie, ale swoimi myślami kreujemy świat wokół nas.Jednak zaznaczę tutaj, że ekstrawertyzmu da się nauczyć. A ta cecha się przydaje. To po prostu rozbudowywanie swojej osobowości, a nie nakładanie maski. Rozmawiaj dużo z ludźmi, nie bój się zagadać nawet staruszki w autobusie żeby trenować komunikacje : ) Możliwe też, że introwertyzm toi rzadkość, a ludzie określający się mianem introwertyków po prostu są nie obyte z towarzystwem.

Jak być atrakcyjnym i pewnym siebie facetem? Sekretna wiedza!
Też byłem kiedyś nieśmiały i mało mówiłem. Granie w zespole muzycznym sprawiło, że poznawałem tony ludzi i przebywałem codziennie w innym towarzystwie razem z zespołem. Nauczyłem się tego po prostu, wychodziłem z gitarą na miasto i grałem z kumplami na takim pomniku. Dużo ludzi się przewijało. Dużo rozmawiałem itd. Teraz zrozumiałem, że tak nie musi być, że tego da się po prostu nauczyć tylko po przez praktykę i pogodzenie się z tym kim się jest.To fundamentalna zasada : )


Jednak to nie wszystko. Są jeszcze inne cechy które są przydatne, ale nie najważniejsze. Dobrze byś miał jakąś pasję, która Cię pochłania. Da Ci to mnóstwo fajnych tematów do rozmów, a kobiety lubią słuchać opowieści pełnych emocji. Lubią ludzi z pasją. Konkretnych.

Jeśli uprawiasz jakiś sport, to podświadomie też stajesz się atrakcyjniejszy. Jasne jest, że lepiej czujemy się z fajną sylwetką, a nie z brzuszkiem. Do tego w Twojej krwi płynie więcej endorfin i jesteś człowiekiem szczęśliwszym. Bycie zadowolonym z życia też jest atrakcyjne.


Uwaga, ale nie myśl sobie, że jeśli nie będziesz o siebie dbał to Ci się uda. Tak to nie działa, nie potrzebujesz nie wiadomo jakiego ubioru - wystarczy, że będziesz się w nim dobrze czuł i będzie on czysty. Masz dbać o siebie fizycznie też Ziom : )


Nie słuchaj pierdołów mówiących Ci kłamstwa. Już teraz jesteś gotów na "podbijanie świata" i nie ma żadnego powodu byś czuł się gorszy, albo że coś jest po za Twoim zasięgiem (np ładna kobieta, albo zbudowanie firmy).
To tylko sposób myślenia. Oczywiście nie stanie się to teraz pstryk po przeczytaniu tego tekstu. Mamy głęboko zakorzenione krzywe myślenie. Ja sam czasem czuję się źle i zestresowany z różnych powodów. Więc to proces :)
Jak być atrakcyjnym i pewnym siebie facetem? Sekretna wiedza!

Gdy się zagłębisz w ten temat to zrozumiesz. Zachęcam Cię również do komentowania pod spodem, co o tym myślisz, albo czego nie rozumiesz.

Żeby materiał był pełny - podeśle Ci bardzo pozytywny film Roberta Marchela : ) A w komentarzu pod tym postem wkleję jeszcze jeden link, który Ci pomoże.

Dużo mnie pytacie w wiadomościach prywatnych o różne kwestie związane z kobietami. Chcesz żebym o tym pisał, to pisz mi też komentarze i lajkuj posty :P Coś za coś. Zrobię takiego bloga że wszystko wytrenujemy i uczynimy ten świat lepszym i pełniejszym w szczęśliwych, świadomych ludzi : )


 Napisałem kiedyś o uwodzeniu: Cała prawda o uwodzeniu kobiet według poradników Nie myśl sobie, że to ściema. Są jednak dwie opcje, jest ciemna strona mocy i dobra strona mocy. Ciemna strona mocy to skurw*****, którzy wykorzystują to tylko do jednego i sprawiają że człowiek traci swoje najpiękniejsze wartości.

Jest też dobra strona mocy i najlepiej wytłumaczy Ci to film ,,Hitch - Najlepszy doradca przeciętnego faceta". Tutaj go sobie obejrzysz http://www.cda.pl/video/75682330 To jedyna komedia romantyczna, którą facet powinien zobaczyć : )

Miej oczy szeroko otwarte i sprawny umysł!

Podoba się? Zostaw lajka na Facebook Paweł Trenuje lub moim Instagramie Imnotokej.

Zobacz jeszcze:
Jak skutecznie i bez wysiłku nauczyć się czegoś nowego?
Prosty sposób na spełnienie swoich nawet największych marzeń
Co musisz wiedzieć o związkach i miłości?


Nowszy post Starszy post Strona główna

2 komentarze:

  1. Ciekawy post. Masz rację osobowość faceta jest tym co przyciąga kobiety najbardziej. Z ta pasją to oczywiście fajnie jest jeśli ją ma, ale jeśli będzie opowiadał dziewczynie głównie o tej pasji to ona szybko ucieknie. Idealnie byłoby gdyby znalazł taką dziewczynę, z którą mógłby tę pasję łączyć.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie do końca, jeśli będzie opowiadał odpowiednio to wywoła fascynacje sobą, a przy okazji może wplatac podteksty działające na wyobraźnię kobiety :) ale prawdą jest że najlepszy temat dla kobiety to ona sama :p

      Usuń