Prosty sposób na spełnienie swoich nawet największych marzeń

Prosty sposób na spełnienie swoich nawet największych marzeń

Ciągle gdzieś na to wpadam i ciągle los wstawia na mojej drodze materiały o tej dziwnej metodzie na spełnianie swoich marzeń. Jak nie inni blogerzy, to zdecydowanie bogatsi ode mnie ludzie mi o tym mówią na YouTube i nawet słyszę o tym oko w oko. Postanowiłem spróbować bo to dość proste, a przy okazji napisać o tym tutaj. Może będziesz na tyle jebn*** jak ja i w to uwierzysz. Pamiętaj że Ci którzy nie są pozytywnie jebn*** wiodą życie jakiego nie chcesz : ) Coś w tym musi być!

Prosty sposób na spełnienie swoich nawet największych marzeń

To co Ci zaraz powiem wyda Ci się bez sensu (prawdopodobnie). Cały myk polega na tym byś uwierzył jak dziecko. W im większe swoje marzenia jesteś w stanie uwierzyć, że się dzięki temu spełnią, tym więcej dostaniesz od świata.

Pamiętaj, że od wierzyć, a wierzyć na prawdę jest ogromna różnica. Gdy w coś wierzysz to bez krzty wątpliwości ufasz, że to się stanie. Że tak jest.

Jak spełnić swoje marzenia?

Weź pusty, czysty zeszyt. Z fajną okładką. Otwórz go, weź długopis w dłoń, w prawym górnym rogu napisz datę.
Gotowy/gotowa?
Teraz lecisz i wypisujesz w punktach 120 swoich marzeń. Wszystkie jak leci. Bez zahamowań. Nawet największe pierdoły które jak się przekonasz będziesz musiał wypisywać, żeby podołać tej liczbie.
Po jakimś czasie przekonasz się, że już nie masz pomysłów co pisać. Spoko, być może zajmie Ci to kilka dni. Ale 120 marzeń ma być tam zapisane i własnie o to chodzi, że to trudne.

Będziesz musiał wypisywać wszystko co Ci wpadnie do głowy, na przykład własny kamerdyner, noc z trzema kobietami, buty jakieś tam, nowy komputer z 8GB RAM i jakimś fajnym raedonem itd.
Liczba 120 marzeń zmusi Cię do wypisywania z pozoru głupot tylko by podołać tej liczbie.

Jak skończysz to schowaj zeszyt i zapomnij o nim. Za rok znajdź swój zeszyt i sprawdź co się spełniło : ) Spełnione punkty wykreślaj i zastępuj nowymi marzeniami.

To wszystko!


To tak proste i banalne, ale czy nie warto poświecić tak nie wiele i spróbować?
To jak zabawa dla dzieci, ale czy nie chcemy osiągnąć poziomu szczęścia jak dziecko? 

Dlaczego to miało by działać?

Odpowiedź jest w Twojej podświadomości. Pisałem o tym w moim starym artykule, który znajdziesz pod tym linkiem: Potęga klik podświadomości!
To ta moc co dokonuje cudów na świecie, a jedyne co trzeba zrobić to wierzyć w coś i pozytywnie patrzeć na świat. Sam dzięki temu coś tam poniekąd osiągnąłem klik do historii mojego zespołu
Wiem, że to działa. 

Prosty sposób na spełnienie swoich nawet największych marzeń

Gdy wypisujesz aż tyle marzeń musisz poruszyć cały Twój umysł i do wymyślać sobie jeszcze. Cała Twoja podświadomość zaczyna szukać, tego co w Tobie siedzi.
Niektórzy podają że niespecjalnie trzeba w ten zeszyt wierzyć, żeby się przekonać o tej magi w jakimś stopniu, więc spróbuj po prostu, 1zł Ci żal na zeszyt i kilka chwil przy nim?


Oprócz tego polecam zobaczyć co pisze na ten temat inna blogerka.
http://www.aniamaluje.com/2015/07/jak-zaprosic-magie-do-swojego-zycia.html#comment-2802957559
Polecam zajrzeć tam do Ani : )


Co z tym zrobisz to sam zadecydujesz. 
Pozdro!

Podoba się? Zostaw lajka na Facebook Paweł Trenuje lub moim Instagramie Imnotokej.
Możesz również postawić mi kawę: Klik do podstrony
Dla Ciebie to tylko łapka w górę, a dla mnie to możliwość rozwoju i spełniania swoich celów.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku, bardzo się ciesze, że zajrzałeś do sekcji komentarzy! Pisz co tylko masz ochotę.
Z małym ale - nie akceptuję w komentarzach chamstwa.
Można mnie hejtować śmiało bo to ważna część dyskusji w internetach, ale akceptuje tylko hejt ludzi którzy nie robią tego tylko po to by mi pocisnąć, a faktycznie mają coś ciekawego do powiedzenia. Chamstwo i nienawiść nie będą tolerowane :) Co innego czarny humor, ale to umiem rozróżniać : >
Nie wolno też umieszczać brzydkich linków czy perfidnych reklam bez mojej zgody.
Dobrego dnia!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...