Moje myśli #2 Co mnie wkurza !

By | 19:22 Zostaw komentarz
co mnie wkurza sentymentalnie


To musiało tu w końcu zagościć! Dziś napisze co mnie najbardziej wkurza w ludziach!Moje myśli #2 Co mnie wkurza !

Edit 2019: Post ma wartość sentymentalną dla mnie. Podejrzewam, że dziś o 5 lat starszy napisał bym to nieco inaczej : )

1. Zdrady. Tak, jednak nie tak prędko, są różne sytuacje, różne powody, czasem partner lub partnerka są zwyczajnie do kitu i gwiazdy na niebie akurat się tak ułożyły, że stało się. Czasem ktoś jest po prostu kur*** albo zwykłym kutasem i ma taki charakter. To co mnie w tym obrzydza to sytuacja gdy partner lub partnerka mimo zdrady próbuje żyć dalej i ukrywa to przed swoją rzekomą drugą połówką. Takie życie w nieświadomości niby dobre, ale świadczy że druga osoba totalnie się upodliła. Jesteśmy dorośli, bierzmy odpowiedzialność za swoje czyny. Bo to co się stało będzie zawsze gnić i prędzej lub później da się boleśnie odczuć wiec szkoda marnować komuś czas i liczyć na nie wiadomo co.

2. Wpierdzielanie się komuś w życie. Jak mnie wkurza gdy ktoś próbuje kogoś na siłę przekonać do swoich racji, albo zupełnie nie obiektywnie kogoś krytykuje czyli na przykład coś w stylu "tak tak, Ty na pewno hahaha".
A jeszcze gorsze w tym jest gdy ktoś wymyśla i przekazuje plotki! Przez wpierdzielanie się innych ludzi w czyiś związek nie jedna wielka miłość przegrała tylko dlatego bo ktoś z sobie znanych powodów coś nawymyślał.

3. Obojętność. Jak chociaż by aktualny temat czyli wybory, połowa ludzi miała to w dupie i za każdym razem ma to takie konsekwencje, że politycy też nas mają w dupie. Ale zejdźmy na ziemie. Jak wiele jest sytuacji gdy ktoś leży na ziemi i zanim ktoś się tym zainteresuje to minie dobra chwila. Nie rozumiem jak można przejść obojętnie obok leżącego człowieka, przecież nie wiadomo co się stało. Nie musi być pijany przecież. A później Ci sami ludzie co olali to, klikają lubię to na facebooku pod zdjęciem biednych dzieci czy piesków myśląc, że to w czymś im pomoże. Można by tu wymieniać takich sytuacji bez końca. Zobaczcie chociażby na ten eksperyment, to nie Polska ale u nas było by tak samo i jest tak samo!

4. Głupio mądry. Nie lubię gdy z kimś dyskutuje i ten ktoś nie potrafi otworzyć swojego umysłu i przeanalizować chociaż moich racji w czasie gdy ja potrafię zastanowić się co ten ktoś do mnie mówi i chociaż na chwilę podważyć to co ja myślę w danym temacie bo przecież mogę się mylić. Jeszcze gorzej gdy dyskutuje z kimś i tłumacze coś czego jestem pewien w 100% bo na przykład sam tego doświadczyłem, a druga osoba ma to w dupie i ślepo trwa przy swoim.

5. Poniżanie innych. Jak okropny jest proceder gnębienia słabszych, znany przede wszystkim ze szkół czy pracy. Wielu zdaje sobie sprawę jak to okropnie boli i jak skrajne emocje wywołuje i jak ciężko później uwierzyć w siebie czy odnaleźć w np nowym towarzystwie. Każdy jest przecież inny i nie wiadomo co kryje się za drugim człowiekiem.

To jest Top 5 rzeczy które mnie najbardziej wkurwiają! Więcej nie ma sensu wymieniać bo zamiast skupiać się na tym co złe lepiej rozwijać to co dobre. Wbrew pozorom ludzie nie są aż tacy źli, są po prostu głupi czasem i trzeba im to wybaczyć. Dlatego trzeba samemu się rozwijać, niszczyć to co złe, pielęgnować to co dobre, a to czasem wcale nie jest takie proste, a jest kluczem do szczęśliwego i spokojnego życia.

Sam chce żyć tak, by zawsze zanim coś zrobię zastanowić się czy to będzie dobre, a gdy już upadnę to brać to na klatę i naprawiać albo korzystać z mądrości zyskanej z tego.

Podoba się? Zostaw lajka na Facebook Paweł Trenuje lub moim Instagramie Imnotokej.
Możesz również postawić mi kawę: Klik do podstrony
Dla Ciebie to tylko łapka w górę, a dla mnie to możliwość rozwoju i spełniania swoich celów.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: