Film! Freediving w Jeziorze Dobrym 22 październik 2015

By | 15:12 Zostaw komentarz
Dziś przedstawiam wam mój pierwszy porządny w moim odczuciu film z nurkowania.
Są to tylko pojedyncze nury które nawet nie trwały za długo ze względu na to, że nurkowałem sam i nie mam aż takiego doświadczenia jednak wierze, że będzie się wam miło oglądało.
Nurkowanie w jeziorze dobrym


Mogłem nagrać jakieś ujęcia dna bo tego mi brakuje tu. Na przyszłość będę pamiętał. Filmy minimalnie spowolniłem żeby się lepiej oglądało. Czułem, że mogę dłużej być pod wodą, jednak świadomość, że nurkowałem sam powstrzymywała mnie przed tym. Naprawdę cieszył bym się gdybym miał z kim nurkować. Spodziewajcie się następnych filmów !

Coś o jeziorze!
Film nagrałem nad jeziorem Dobrym w gminie Krokowa. Jezioro Dobre ma tylko 6m głębokości i jest całkiem przejrzyste. Dno w miejscu w którym nurkowałem jest piaszczyste pokryte miejscami jasnym mułem. O jeziorze krąży wiele legend w okolicy, takie jak na przykład o jego niesamowitej głębokości, o jaskiniach, tajemniczych wirach itd. Powodem tego jest duża statystyka utonięć. Niestety w tym jeziorze utopiło się dużo ludzi, jezioro jest położone w takim miejscu że dużo ludzi tam wpada, czasem nawet na imprezy i popijawy. Myślę, że liczne butelki na dnie po przeróżnych alkoholach tłumaczą tajemnicze wiry. Jednak jezioro naprawdę przyjemne dla freedivera, szczególnie początkujących. Ja ze swojej strony polecam, a i wejście do wody jest bardzo łatwe, do tego mamy dwa pomosty.

A tym czasem pozdrawiam i niebawem wrzucę fotki z tego wypadu nad jezioro :)

Edit 2019: Post ma wartość archiwalną : )

Podoba się? Zostaw lajka na Facebook Paweł Trenuje lub moim Instagramie Imnotokej.
Możesz również postawić mi kawę: Klik do podstrony
Dla Ciebie to tylko łapka w górę, a dla mnie to możliwość rozwoju i spełniania swoich celów.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: