Koncert 8 sierpień 2015

By | 13:37 Zostaw komentarz
paweł marczykowski gitara basowa
Koncert 8 sierpnia 2015 jest już historią! To był nasz 3 i ostatni koncert w tym sezonie letnim (no chyba, że dostaniemy jakąś propozycje grania, jesteśmy otwarci : ) ) Wszystkie trzy koncerty zagraliśmy w ramach Letnich Scen we Władysławowie i serdecznie dziękujemy za tą możliwość.
Tym razem graliśmy o godzinie 18:00 jako pierwsi, następnie Toxic Mushrooms. Gwiazdami wieczoru był zespół Luxtorpeda i Hey. O ile Hey lubię czasem posłuchać to nie wzbudza we mnie aż takiej ekscytacji jak zespół Luxtorpeda we Władysławowie! Gdy zaczęli grać to czułem się wzruszony z tej euforii, że jestem na ich koncercie. Od chyba roku słucham w aucie jednej płyty w kółko, płyty Luxtorpedy!
Toxic Mushrooms dostali od Luxtorpedy kilka egzemplarzy ich najnowszej epki i Grzegorz postanowił się podzielić z nami tym. Ogromne dziękuje! Grzechem było by nie wykorzystać od razu okazji i nie poprosić Luxtorpedy od razu o autografy co oczywiście zrobiliśmy!

luxtorpeda władysławowo


luxtorpeda władysławowo


Może jeszcze co nieco o samej idei Letnich Scen Muzycznych we Władysławowie. Wszystko zaczęło się 3 sezony temu i zmieniło moim zdaniem oblicze Gminy Władysławowo. Prędzej mieliśmy występy Kaszubianek (nie mam nic przeciwko, sympatyczne panie :P ) na każdym festynie i co wydarzenie koncert zespołu Farba (również lubię, no ale ileż można). Ludzie zaczęli specjalnie przyjeżdżać do Władysławowa żeby być na jakimś koncercie (są bezpłatne) Więcej ludzi we Władysławowie oznacza że mieszkańcy zarabiają. Niestety są też wieczne marudy i niezadowoleni. Bo im za głośno, ok rozumiem, ale dla dobra całości mogą ten jeden dzień w tygodniu wytrzymać.


koncert nobody władysławowo


koncert nobody władysławowo


koncert nobody władysławowo


koncert nobody władysławowo
A tym czasem wracamy do tworzenia i szlifowania swoich skillsów na gitarze basowej. Oby życie nie rzucało nam za dużo kłód pod nogi, ale będziemy walczyć jeśli jednak. Zobaczymy co przyniesie przyszłość dla naszego zespołu, my zabieramy się za budowę naszego studia i sali prób zarazem. Spodziewajcie się nowych piosenek na naszym YouTubie.
Trzymajcie się ciepło! :)

Podoba się? Zostaw lajka na Facebook Paweł Trenuje lub moim Instagramie Imnotokej.
Możesz również postawić mi kawę: Klik do podstrony
Dla Ciebie to tylko łapka w górę, a dla mnie to możliwość rozwoju i spełniania swoich celów.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: