czwartek, 30 marca 2017

Od Zera Do Bohatera #1 Lubie siebie

To kompletnie nowy cykl artykułów na moim blogu. Kompletnie nie moralny i sam czuje presje społeczną pisząc to. Ale chce Ci dać coś wyjątkowego. Kilkanaście książek na temat manipulacji, atrakcyjności i relacji opisze Ci tutaj, w ramach poradnika na temat bycia kimś i męskich spraw. Tego nigdzie nie znajdziesz bo nikt tego za darmo nie daje. Ludzie których podziwiasz to stosują. Są dla ludzi kimś ponad społeczeństwo. Co takiego robią? Właśnie w tej serii Ci opisze.


Od Zera Do Bohatera

Mieszkam w małej miejscowości właściwie. Każdy zna każdego. Chce tu pisać o takich sprawach, że czuje lęk i presję. Ale czuje wewnętrzną potrzebę by dać światu coś super. Ta seria kosztowała mnie wiele nocy i godzin, stresu i wysiłku by tą moją ortografie opanować i spisać to. Tym artykułem to zaczynamy. Nie jestem nikim wyjątkowym, byłem kiedyś nieśmiałym chłopaczkiem z którego się w szkole średniej klasa śmiała. Jednak wpadłem przypadkiem na dziwną wiedzę. Którą z otwartym umysłem wariata testowałem. Dziś chce Ci to przekazać. Może coś z tego wyniesiesz.
Psychologia wyodrębniła kilka elementów ludzi wybitnych, aktorów, polityków, celebrytów. Jeśli włożysz w to swój wysiłek i poświęcenie to mogą się dziać cuda w Twoim życiu. Nic Ci nie obiecuje, to zadziała tylko jeśli wytrwasz. Siłka, ćwiczenia to nie wszystko. Może znasz kogoś kto jest brzydki tak naprawdę i byle jaki, a jest lubiany i uwielbiany? To tylko pozory, Ci ludzie mają coś konkretnego w sobie. Ten pierwiastek wyodrębnimy tutaj i opiszemy. To będzie trening życia, a nie mięśni. To taki jak by sekret atrakcyjności ludzkiej.

Ponad to, chce poruszyć kilka tematów na temat naszych męskich problemów i rozkmin. Coś co w sieci jest owiane gównem. Gadką bez sensu i składu. Będzie to cykl pt ,,Męskie Sprawy", tam omówimy sobie tematy raka jąder, prostaty, alkoholu, fajek, kompleksów, nawet tego związanego z penisem, który według googla jest bardzo popularny (jedno z najczęściej wpisywanych haseł ha), pornografii, tematu rozstań i męczenia się myślą o swojej byłej, depresji i tej ciemnej strony męskiego umysłu, którą zrozumie tylko inny facet. Na koniec choroby nerwicowe, fobie społecznie, wszelkie problemy z psychiką, które dotykają bardzo wielu z nas, również kobiety, mnie również kiedyś. Gównem bym był gdybym o tym nie napisał i nie podzielił się wartościową wiedzą : ) . Dość bzdur z ckm, mens health, na siłę poprawnych politycznie blogerów. Ja Ci powiem prawdę i podpisze się pod tym z Imienia i Nazwiska.

Taka tajna wiedza, czy nie boje się tego zdradzać? Że ktoś osiągnie więcej niż ja? Wiedza to jedno, to trzeba od razu w życiu używać i jak taki puzzelek dorzucać do osobowości. To ciężka praca nad sobą, łamanie oporów i uczenie się czegoś nowego i z pozoru dziwnego. Dziwnego? Niektórzy to naturalnie mają, jakoś jest to spoko : ) A po za tym co mnie obchodzi jeśli komuś będzie się powodzić lepiej niż mi? Nic tylko się cieszyć i robić swoje :)

Kimkolwiek jesteś i gdziekolwiek byś nie był, możesz coś na tym zyskać jak zyskałem ja i wielu innych ludzi. Ludzi o otwartych umysłach i gotowych podjąć prace, tą najtrudniejszą bo nad sobą.

Do kogo to kieruje?
Sam uznaj czy Ci to potrzebne i czy możesz na tym coś zyskać.

Przy okazji, polecam, fajne słowa, bardzo motywujące i budujące : ) Świetnie pasują do sensu który ma ta seria.


,,Chcesz być wyjątkiem? Pracuj nad sobą. Dłużnej i ciężej niż Twój ziomek, Twój idol ktokolwiek jest obok. Prawdziwi zabłysną najjaśniej na koniec."

Co jeśli jesteś kobietą?
Tak samo to działa. Jasne że będę to w większości kierował do mężczyzn bo to mi bliższe jako że sam jestem facetem. Jednak tam gdzie będą różnice to wtrącę kilka słów. Wybacz mi że czasem będzie to seksistowska wiedza, ale czasem najprostsze metody są najlepsze, a nie zamierzam podważać starych prawd świata w imię poprawności. Ale zobaczysz że nie ma w tym nic strasznego, jak piszą w niektórych gówno magazynach i poradnikach.

Parę miesięcy temu chciałem zrobić takiego ebooka by sobie dorobić na suple. Jednak stwierdziłem że lepiej jak to przerobię na serię artykułów na blogu. Proszę bardzo. Zaczynajmy...

Wiedz że są to czasami bardzo proste rady, które być może już znasz. Ale jak wiemy sukces w wielu dziedzinach to coś bardzo prostego, proste zasady, np nigdy się nie poddaj, idź do przodu, wstań gdy upadniesz. A jednak mało ludzi osiąga sukcesy. Kluczem jest działanie i robienie tego realnie. Włożenie w to energii. Najlepiej jeśli założysz sobie zeszyt i będziesz tam sobie robił notatki. Zrób sobie teraz zdjęcie i za 20 artykułów tej serii kolejne. Jeśli będziesz sumienny to zdziwisz się jak sie zmienisz pozytywnie. (przewiduje emitowanie tego na 4 miesiące. Nie ma cudów od zaraz) Mam nadzieje, że swoja pracą nad tą serią Cię zmotywuje i za parę miesięcy wyślesz mi dziękuje i opis jak zmieniło się Twoje życie : )

Zaczynajmy zmieniać świat na lepsze... : )

Czy akceptujesz siebie takim jakim jesteś?

Wszystkie artykuły z tej serii znajdziesz tutaj: Od Zera Do Bohatera

Chcesz mieć wyjątkowe Ja, które będzie przyciągać do Ciebie ludzi? Chcesz by Cię słuchali i chcesz być kimś? Mieć sukcesy w relacjach z innymi ludźmi? Jesteśmy istotami społecznymi, a nie samotnikami, potrzebujemy innych ludzi dla zdrowia psychicznego. Chcesz przyciągać do siebie atrakcyjne osobniczki/osobniki płci przeciwnej, takie jakie Ci się podobają? Ale czy sam wierzysz, że to coś masz? Prawdą jest, że masz, jak każdy, trzeba to tylko czasem wyszlifować, albo w ogóle odkryć w sobie. Wszystko zaczyna się od tego w co Ty wierzysz.

To jaki jesteś nie zmienisz (a może jednak Tobie się uda? : ) ). Możesz zacząć ćwiczyć, pracować nad charyzmą i osobowością dzięki tej serii, ale rdzenia swojej osobowości nie zmienisz. Tak samo jak niektórych mankamentów swojego ciała. Takim Cię świat uczynił, tak zostałeś zaprogramowany w dzieciństwie. Masz taką mordę jaką masz. Operacja plastyczna? Zacznij to kochać, tak po prostu. Siebie jakim Cię świat stworzył bo niczego nie potrzebujesz tak naprawdę.

Brzmi głupio i banalnie. Ale to trudne w realizacji, a stanowi 90% sukcesu w temacie atrakcyjności w oczach innych ludzi. Są ludzie, którzy są np karłami a są super. Są atrakcyjni w Twoich oczach przez swoją zajebistość (oglądałeś może Jackassa? :P). Ludzie z wielkimi bliznami, wadami ciała itd. A są super. Dlaczego? Bo to akceptują po prostu. Mają to w dupie. Wierząc statystyką, to Ty mój drogi czytelniku nie masz takich problemów. A czy lubisz siebie? Ale tak w głębi duszy? Tak w rdzeniu swej podświadomości.

Budda i inni mędrcy mówią by być w sobie zakochanym. To nie jest głupie. To jest zajebiste. Cokolwiek Ci ktoś powie to masz swoją ramę i wierzysz w siebie. oczywiście nie mylić z narcyzmem. Raczej na poziomie Johnnego Bravo "hy ha jestem zajebisty".

Druga sprawa. Nie każdy w to wierzy i zdaje sobie z tego sprawę. Ale to co uważasz na swój temat, to się uzewnętrznia. Pisałem o tym szerzej tutaj. Jednak powtórzę się. Mózg jest połączony z ciałem. To co myślisz na temat swojego ciała i swojego życia uzewnętrznia się. Czym się karmisz? "ale dziś chujowo wyglądam, żadna mnie nie zechce, ale mam brzydki pysk, moje życie jest bez sensu itd". Ludzie którzy coś osiągają naprawdę fajnego, wstają rano i w myślach mają "ale jestem zajebisty, ale cudownie żyć, dziękuję Bogu, że mnie takiego stworzył" nie ważne jacy by byli niedoskonali. nawet jak im pryszcz wyskoczy to nic. A samo wmawianie swojej podświadomości o swoim wyglądzie uzewnętrznia się. Nie analizuj tylko sprawdź. W tej niedoskonałości, w której większość ludzi widzi problem, oni widza dar.

Jesteś tym, w co wierzysz że jesteś. Mędrcy ze starożytności o tym nauczali. Których nazwiska po kilku tysiącach lat znamy. Coś chyba wiedzią na temat świat co? : )

Post udostępniony przez Przegrani Zwycięzcy (@przegranizwyciezcy)

Dlatego masz zadanie. Banalnie proste i wręcz głupie. A działa cuda jeśli w to wierzysz. Codziennie stawaj przed lustrem, patrz sobie w oczy i powiedz "kocham Cię, świetnie dziś wyglądasz" i uśmiechnij się starając się w pełni akceptować to co widzisz, dziękując światu że w ogóle jesteś i masz szanse doświadczać tego świata. Zobacz jakie to trudne powiedzieć z przekonaniem. Powiedz sobie jakieś komplementy, Zajrzyj w majty i powiedz "świetnie dziś wyglądasz zwariowany kolego". Mów sam przed sobą o sobie dobrze. Twój mózg uwierzy Ci ślepo i zrealizuje Twoje mantry. Po jakimś czasie takiej praktyki będziesz w to wierzył. To ziarno zasiane w podświadomości (80% twojego mózgu o potężnych możliwościach, poza Twoją świadomością puka Ci sercem, koordynuje mięśnie i wysyła siły witalne do uszkodzonych komórek by je regenerować. A może o wiele więcej, dużo więcej). Stanie się to Twoją ramą i będzie napawać Cię pozytywnym nastrojem. A pozytywni ludzie są atrakcyjni i fajni.

Zwariowane co? Spróbuj : ) Prawo przyciągania działa, problem w tym że ciężko nad umysłem panować i utrzymać dobre myśli. Dlatego ważna jest systematyczna praca i wiara w to.

Przyklej karteczkę z przypomnieniem o tym do swojego lustra. Niech to wpadnie w nawyk. Nic Cię to nie kosztuje, a może zdziałać cuda.

Nie mów sobie, że "we mnie nie ma co lubić, jestem beznadziejny". Wiele osób z którymi o tym rozmawiałem tak mówiła. No i tu już jest znak, że coś jest na rzeczy. A to pierwszy krok do czegoś lepszego.

Koniecznie przeczytaj ten artykuł, by ta lekcja była kompletna: http://www.paweltrenuje.pl/2016/10/co-o-sobie-myslisz-proste-rozwojowe.html

To pierwsza lekcja. Niezmiernie ważna!

A jeśli chcesz mi pomóc i zrobić coś dla mnie, to zawsze możesz lajkować moje posty na facebooku. Dzięki temu mam lepszy zasięg i szanse na nowych czytelników. Możesz też po prostu powiedzieć o mnie swoim znajomym. Może komuś tym pomożemy? Karma wraca :)

Koniecznie polub mój fanpage: https://www.facebook.com/paweltrenuje/
I dołącz do mojej grupy Przegranych Zwycięzców: https://www.facebook.com/groups/przegranizwyciezcy/
Instagram: https://www.instagram.com/imnotokej/
Snapchat: imnotokej

Zobacz jeszcze:
Małe wielkie zmiany w moim życiu [LifeStyle]
Jak uczyć się efektywniej?
Najlepszy trening Street Workout dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych2 komentarze: