środa, 12 sierpnia 2015

Koncert 8 sierpień 2015
Koncert 8 sierpnia 2015 jest już historią! To był nasz 3 i ostatni koncert w tym sezonie letnim (no chyba że dostaniemy jakąś propozycje grania, jesteśmy otwarci : ) ) Wszystkie trzy koncerty zagraliśmy w ramach Letnich Scen we Władysławowie i serdecznie dziękujemy za tą możliwość.
Tym razem graliśmy o godzinie 18 jako pierwsi, następnie Toxic Mushrooms. Gwiazdami wieczoru był zespół Luxtorpeda i Hey. O ile Hey lubię czasem posłuchać to nie wzbudza we mnie aż takiej ekscytacji jak zespół Luxtorpeda! Gdy zaczęli grać to czułem się wzruszony z tej euforii że jestem na ich koncercie. Od chyba roku słucham w aucie jednej płyty w kółko, płyty Luxtorpedy!
Toxic Mushrooms dostali od Luxtorpedy kilka egzemplarzy ich najnowszej epki i Grzegorz postanowił się podzielić z nami tym. Ogromne dziękuje! Grzechem było by nie wykorzystać od razu okazji i nie poprosić Luxtorpedy od razu o autografy co oczywiście zrobiliśmy!


Może jeszcze co nieco o samej idei Letnich Scen. Wszystko zaczęło się 3 sezony temu i zmieniło moim zdaniem oblicze Gminy Władysławowo. Prędzej mieliśmy występy Kaszubianek (nie mam nic przeciwko, sympatyczne panie :P ) na każdym festynie i co wydarzenie koncert zespołu Farba (również lubię, no ale ileż można). Ludzie zaczęli specjalnie przyjeżdżać do Władysławowa żeby np być na jakimś koncercie (są bezpłatne) Więcej ludzi we Władysławowie oznacza że mieszkańcy zarabiają. Niestety są też wieczne marudy i niezadowoleni. Bo im np za głośno, ok rozumiem, ale dla dobra całości mogą ten jeden dzień w tygodniu wytrzymać.
A tym czasem wracamy do tworzenia i szlifowania swoich skillsów. Oby życie nie rzucało nam za dużo kłód pod nogi, ale będziemy walczyć. Zobaczymy co przyniesie przyszłość dla naszego zespołu, my zabieramy się za budowę naszego studia i sali prób zarazem. Spodziewajcie się nowych piosenek na naszym YouTubie.
Trzymajcie się ciepło! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz