niedziela, 26 lipca 2015

Koncert 25 lipiec 2015
No więc przyszła pora na krótką relacje z wczorajszego koncertu na moim blogu. 25 lipiec, roku 2015 zagraliśmy support przed Akuratem i happysadem dla Centrum Kultury Promocji i Sportu we Władysławowie. Niezmiernie nam miło i chce podziękować organizatorom za możliwość wystąpienia!

Chce podziękować wszystkim, którzy przyszli i wspierali nas na scenie brawami. Niezmiernie mnie motywują uśmiechy ludzi w publice ! Pozdrawiam! A najlepsze co może być to widok was śpiewających nasze piosenki!

Co do moich odczuć, nie mam pojęcia co się stało, ale stojąc na scenie poczułem się niesamowicie dobrze, poczułem ogromną energie i chęć wywijania ile tylko wlezie na tym swoim basie :D Może się po prostu odzwyczaiłem przez tą przerwę od koncertów i zapomniałem w jakimś stopniu jakie to jest wspaniałe grać dla ludzi na dużej scenie.

Przed nami wystąpili Toxic Mushrooms, których serdecznie pozdrawiam, ogromnie mi się podobał ich koncert, zresztą jak zawsze!

Jaki był koncert happysad i Akurat to każdy widział, nie ma co tu komentować, ja zdarłem całe gardło i w dalszym ciągu mój aparat mowy odmawia mi posłuszeństwa. To co ogromnie mi się podobało to serdeczność i otwartość muzyków z tych zespołów. Nie zamknęli się na backstagu tylko normalnie chodzili sobie po terenie i razem się bawiliśmy czekając na koncert.

I to na tyle dziś, wybaczcie sposób pisania, ale mam gorączkę i okropnie się czuje ;)
Kolejny raz (hehe) zagramy dla was już 8 sierpnia również na letniej scenie we Władysławowie o godzinie 18. Już zapraszam!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz